مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین کننده رنگ استخری فراز پیشه با کیفیت بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی کامل رنگ استخری فراز پیشهپخش عمده رنگ استخری فراز پیشه

معرفی کامل رنگ استخری فراز پیشه


از رنگ های قدیمی که برای رنگ آمیزی استخر از آنها استفاده می شده میتوان رنگ های اکریلیک استخری را نام برد. اما رنگ اکریلیک استخری ساده به دلیل آن که خاصیت ضد جلبک بودن نداشت جای خود را به رنگ استخری ضد جلبک داد.

بسیاری از افرادی که تمایلی به استفاده از رنگ های استخری اکریلیک نداشتند، از رنگ های استخری ضد جلبک استفاده می کردند. این افراد برای استفاده از رنگ های استخری اکریلیک ساده دلایل خود را داشتند. رنگ استخری ضد جلبک فراز پیشه در این بین به دلیل کیفیت خود مورد توجه قرار گرفته است.
مهم ترین مزیت رنگ استخری فراز پیشه زمان خشک شدن پایین و ضد جلبک و ضد خزه بودن در آن است. این رنگ به راحتی بر روی سطح مورد نظر شما اجرا می شود و پوشش دهی و خاصیت ضد نم و عایق رطوبتی بالایی دارد.

استفاده از این رنگ برای افرادی که مدت زمان کمی داشته و قصد رنگ آمیزی استخر را دارند بسیار مناسب است. رنگ استخری باید بر روی مکان هایی اعمال شود که آستر عایق ضد نم هم روی آن ها قبلا اعمال شده باشد، چرا که این رنگ بتواند به خوبی به سطح زیرین سیمانی دیواره و کف استخر بچسبد. رنگ های استخری ضد جلبک فراز پیشه بر پایه ی آب هستند و به همین دلیل رنگ های دوستدار طبیعت به حساب می آیند. رنگ های استخری بوی بدی از خود تولید نمی کنند چون نیاز به حلال های نفتی ندارند.

توجه داشته باشید رنگ استخری ضد جلبک بهترین گزینه برای رنگ آمیزی دیواره و کف استخر است. چرا که در برابر اشعه یو وی مقاومت دارند. رنگ استخری ضد جلبک فراز پیشه آب تیره می باشد و اصطلاحا رنگ آبی استخری دارد.

پخش عمده رنگ استخری فراز پیشه

رنگ استخری فراز پیشه فروشگاه ترنج
رنگ استخری ضد جلبک فراز پیشه قابل تهیه در فروشگاه ترنج است.

فروشگاه ترنج تامین کننده رنگ های گوناگون با کیفیت عالی بوده و به پخش عمده رنگ مشغول است. با خرید عمده از این فروشگاه در هزینه های خود صرفه جویی کنید و از محصولات با کیفیت این فروشگاه استفاده نمایید. فروشگاه ترنج به دنبال ارائه ی محصولات با کیفیت و اصل بوده تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *