مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اینترنتی رزین اپوکسی رقیق

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید اینترنتی رزین اپوکسی رقیقاهمیت استفاده از رزین اپوکسی رقیق نسبت به سایر رزین ها:

خرید اینترنتی رزین اپوکسی رقیق


از حدود ۵۰ سال پیش تاکنون از رزین های صنعتی در مصارف گوناگونی استفاده می‌شد بیشترین استفاده از این محصول را در خصوص صنعت پوشش می توان ذکر کرد.

با پیشرفت تکنولوژی و کشف خاصیت های گوناگون رزین کاربردهای تازه ای از رزین اپوکسی به دست آمد. در واقع معروف‌ترین رزین همین رزین اپوکسی است.

در واقع برتری آن نسبت به رزین های گوناگون مانند رزین پلی فنیک، رزین وینیل استر و رزین پلی استر میباشد. بیشترین استفاده از رزین اپوکسی رقیق و غلیظ میباشد.

این رزین برای آنکه بتواند مورد استفاده قرار گیرد نیاز به ماده به نام هاردنر دارد. خصوصیت‌ بارز رزین اپوکسی رقیق ضد خوردگی می باشد که این خصوصیت و ویژگی را دیگر رزینها ندارند.

با توجه به این ویژگی استفاده از این نوع رزین برای اکثر صنایع ضروری می باشد، رزین اپوکسی رقیق برای جلوگیری از خوردگی روی سطوح اعمال می شود همینطور می توان از این رزین برای پوشش هایی که نیاز به عایق دارند استفاده کرد.

مثلاً در برد هایی که مصرف الکتریکی دارند و باید حتما عایق شوند؛ از این رزین استفاده می شود، حتی می توان برای دفع زباله های الکتریکی از رزین اپوکسی استفاده کرد؛ زیرا رزین اپوکسی این قابلیت را دارد، که به محیط زیست آسیب نزند.

امروزه استفاده از رزین اپوکسی رقیق در سطح جهان به شدت افزایش داشته است.

اهمیت استفاده از رزین اپوکسی رقیق نسبت به سایر رزین ها:

رزین اپوکسی رقیق
رزین اپوکسی رقیق و غلیظ در مصارف گوناگون بیشتر کاربرد دارند و این مهم، دلایل بسیاری دارد. یکی از این دلایل، توان مقاومتی بسیار عالی این رزین است که به راحتی می‌تواند در مقابل فشار و یا کشسان و یا شوک و غیره ایستادگی کند.

اگر چنانچه کامبوزیتی را با رزین اپوکسی تولید کنند این رزین میتواند افت و خیز دمایی را تا ۱۰۰ درجه سانتیگراد را تحمل کند. ویژگی های مکانیکی و فیزیکی این مدل رزین بینهایت زیاد است و اگر تغییرات کمی روی آن ایجاد شود؛ به راحتی می تواند در مکان های گوناگون برای مصالح استفاده شود.

این رزین در هنگام پختن جمع شدگی ناچیزی دارد ولی در نهایت می توان گفت که رزین اپوکسی رقیق توان بسیار زیادی در فضاها و کاربرد های مختلف دارد.

چسبندگی در رزین اپوکسی بی نهایت بالا می باشد و این ماده کاملاً بی بو و بی مزه است.
شما می توانید برای خرید عمده، فروش عمده، توزیع بدون واسطه و حتی صادرات با نمایندگی فروش رزین اپوکسی رقیق مستقیماً در ارتباط باشید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *