مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت نهایی رنگ اپوکسی دریایی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلیل استفاده از رنگ اپوکسی دریایی به عنوان رنگ رویهروش خرید ارزانترین رنگ اپوکسی دریایی

رنگ اپوکسی دریایی ایرانی نوعی رنگ است که جهت جلوگیری از خوردگی تمام سازه هایی که در دریا کاربرد دارند استفاده می شود. هم چنین برای محافظت در برابر اب دریا هم مفید است و کاربرد زیادی دارد. برای دانستن قیمت نهایی و خرید رنگ اپوکسی می توانید به دفاتر فروش و یا سایت کارخانه رنگ رجوع کنید.

قیمت نهایی رنگ اپوکسی دریایی ایرانی

دلیل استفاده از رنگ اپوکسی دریایی به عنوان رنگ رویه

دلیل استفاده از رنگ اپوکسی دریایی به عنوان رنگ رویه

رنگ های اپوکسی رنگ هایی هستند که به جهت دارا بودن خاصیت پوشش دهندگی بالا و همچنین مقاومت زیادی که در برابر نور خورشید و اب های شور و شیرین دارند در ساخت انواع کشتی ها، قایق ها، نفت کش ها و تمام تجهیزاتی که در دریا کاربرد دارند استفاده می شود. این رنگ ه به دلیل خواصی که دارند موجب صرفه جویی زیادی در صنعت کشتی سازی می شود. اب دریا که دارای املاح فراوانی می باشد یکی از بهترین محیط ها برای خوردگی فلزات می باشد. با توجه به اینکه اکثر کشتی ها مخصوصا کشتی های حمل بار مدت زمان زیادی در معرض این محیط قرار می گیرند مستعد خوردگی می باشند. رنگ های اپوکسی دریایی با توجه به مقاومتی که در برابر رطوبت و اب های شور و شیرین دارد، بهترین پوشش برای جلوگیری خوردگی کشتی ها می باشد و هنگام ساخت کشتی ها به عنوان لایه اخر بدنه کشتی استفاده می شود. به همین دلیل رنگ های اپوکسی مورد استقبال صنعت کشتی سازی قرار گرفته است. از طرفی باعث صرفه جویی زیادی در ساخت و تجهیزات کشتی می شود و صرفه اقتصادی دارد. زمانی که خزه ها به سطح کشتی می چسبند باعث خوردگی  افزایش مصرف سوخت کشتی می شود همچنین سرعت کشتی را نیز کاهش می دهند به همین دلیل از زنگ اپوکسی در بدنه کشتی هااستفاده می کنند تا از این مشکلات جلوگیری شود. یکی دیگر از دلایل استفاده از رنگ اپوکسی در ساخت کشتی ها زیبایی هاست که این رنگ ها به کشتی می دهد. در واقع باعث می شود کشتی بهتر جلوه کند و نمای زیبایی داشته باشد. هم چنین این رنگ در برابر سایندگی و خطراتی که در دریا وجود دارد بسیار مقاوم بوده و باعث جلوگیری از خوردگی می شود.

 


روش خرید ارزانترین رنگ اپوکسی دریایی

روش خرید ارزانترین رنگ اپوکسی دریایی با توجه به فواید زیادی که برای رنگ های اپوکسی گفته شد در صنعت کشتی سازی و تجهیزات دریایی، رنگ های اپوکسی کاربرد زیادی دارند و از اهمیت بالایی برخوردارند. به همین دلیل مورد استقبال صنایع دریایی قرار گرفته اند. برای خریدن ارزانترین رنگ اپوکسی می توانید به مراکز فروش این نوع رنگ یا سایت های فروش نمایندگی ها رجوع کنید تا از اخرین قیمت ها با خبر شوید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *