مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید ضد زنگ طوسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش مصرف ضد زنگ طوسی روی فلزاتکارخانه تولید ضد زنگ طوسیسفارش ضد زنگ در رنگ بندی مختلف

روش مصرف ضد زنگ طوسی روی فلزات

روش مصرف ضد زنگ طوسی روی فلزات
ضد زنگ فلزات به هر ماده ای گفته می شود که فلزات را در برابر خوردگی و رطوبت محافظت می کند. یک مدل از ضد زنگ ها، بر پایه آلکید رزین هستند که حلال آنها تینر است و در دو نوع قرمز و طوسی به مشتریان عرضه می شود. اگر قرار باشد ضد زنگ، بر روی درب و پنجره ای با رنگ قهوه‌ای و تیره استفاده شود، بهتر است که از ضد زنگ های قرمز برای محافظت استفاده کنید. اما اگر فلزی که می خواهید روی آن ضد زنگ قرار دهید، رنگهای سفید یا رنگهای روشن دارد، توصیه ما استفاده از ضد زنگ طوسی است.
به عبارت دیگر استفاده از ضدزنگ طوسی برای اجرا روی رنگ های روشن مورد استفاده قرار می گیرد.

توصیه ما این است که برای اینکه ضد زنگ را بر روی سطوح فلزی روشن اجرا کنید، در مرحله اول هر گونه آلودگی مانند چربی، براده ، گرد و خاک و هر آلودگی که ممکن است بر روی سطح آن باشد را به خوبی تمیز کنید. می‌توانید از سمباده نیز استفاده کنید. حتماً از ماسک و عینک به عنوان وسایل محافظتی محافظ استفاده کنید تا براده های کوچک برای شما ایجاد مشکل نکنند.

کارخانه تولید ضد زنگ طوسی

کارخانه تولید ضد زنگ طوسی

با استفاده از تینر، ضد زنگ طوسی را رقیق کنید و با استفاده از وسایلی مانند قلم مو یا غلطک کوچک، رنگ کاری ضد زنگ را انجام بدهید. توصیه مهم است که رنگ کاری را دو یا سه بار تکرار کنید. یعنی پس از بار اول، اجازه بدهید که ضدزنگ کاملاً خشک شود و برای بار دوم یا سوم ضد زنگ را اجرا کنید.

سفارش ضد زنگ در رنگ بندی مختلف

سفارش ضد زنگ در رنگ بندی مختلف
ما سفارش ضد زنگ در رنگ بندی مختلف از جمله ضد زنگ طوسی را برای همه مشتریان عزیز تامین می‌کنیم. در واقع ما تأمین کننده و تهیه کننده انواع تجهیزات در حوزه ضد زنگ ها در انواع مختلف هستیم و شما می توانید برای ثبت سفارش به سایت ما مراجعه کنید.

البته لازم به توضیح است سفارش ضد زنگ های طوسی روغنی با قوطی پنج کیلویی هم از سوی سازندگان سازه های فلزی و پیمانکاران ، با تعداد زیاد در سال های اخیر انجام شده است که کارخانه های تولید ضد زنگ طوسی روغنی را به سمت عرضه هر چه بیشتر این نوع از بسته بندی ترغیب نموده است.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *