مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ضد زنگ طوسی ۴ کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت ضد زنگ طوسی ۴ کیلوییضد زنگ طوسی بهتر است یا قرمز؟تولید ضد زنگ در قوطی های ۴ کیلویی

قیمت ضد زنگ طوسی ۴ کیلویی

ضد زنگ طوسی

امروزه استفاده از ضد زنگ طوسی در سازه‌ های فولادی، آهنی و……. برای جلوگیری از زنگ زدگی بسیار مناسب می باشد. شرکت تولید کننده و عرضه کننده ترنج در زمینه فروش ضد زنگ طوسی آماده خدمت رسانی می باشد.

قیمت ضد زنگ طوسی ۴ کیلویی در شرکت ترنج نسبت به بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده داخلی مقرون به صرفه تر می باشد. مواد شیمیایی ترکیب شده در ضدزنگ از مواد استاندارد تشکیل شده و ترکیب آنها از سایش انواع سازه های فلزی جلوگیری می‌کند.

عموما از ضد زنگ به عنوان زیر لایه رنگ اصلی استفاده می‌شود. ضد زنگ طوسی در تینر حلال می باشد. معمولاً استفاده از ضد زنگ در مناطقی که آب و هوای معتدل دارند برای محافظت از سازه های فلزی بسیار پیشنهاد می‌شود.

ضد زنگ طوسی بهتر است یا قرمز؟

ضد زنگ طوسی

امروزه انواع مختلف ضد زنگ ها در رنگ های مختلف در بازار موجود می باشد. از جمله پرمصرف ترین مدل ضد زنگ ها می توان به دو مدل ضد زنگ قرمز و ضد زنگ طوسی اشاره نمود.

تولید انواع ضد زنگ قرمز و ضد زنگ طوسی رنگ امروزه توسط شرکت تولید کننده و عرضه کننده ترنج انجام می شود.

کارایی هر دو مدل ضد زنگ یکسان بوده و به عنوان زیر لایه در سازه های فلزی استفاده می شود. اگر رنگ سازه جزو رنگ های روشن باشد بهتر است که از ضد زنگ طوسی به عنوان زیر لایه استفاده شود

اما اگر قرار است از زیر لایه با رنگ‌های تیره استفاده شود عموماً از ضد زنگ قرمز رنگ استفاده می شود. استفاده از ضد زنگ به عنوان زیر لایه در سازه های فلزی باعث جلوگیری از پوسیدگی فلز در گذر زمان می شود. همچنین استفاده از ضد زنگ با کیفیت سبب دوام بیشتر سازه فلزی است.

تولید ضد زنگ در قوطی های ۴ کیلویی


ضد زنگ های تولید شده در شرکت ترنج جزو بهترین و با کیفیت ترین ضد زنگ های موجود در بازار ایران می باشد.

قیمت ضد زنگ های طوسی در شرکت ترنج نسبت به بسیاری از رقبا بسیار مقرون به صرفه تر می باشد و از کیفیت بالاتری برخوردار است. ضد زنگ های قوطی باید بعد از هر بار استفاده با دقت درب آنها را بست. عموماً از انواع مختلف ضد زنگ طوسی ۴ کیلویی ۲۴ ماه از تاریخ تولید قابلیت استفاده دارد.

عموما از ضد زنگ قوطی ۴کیلویی در مصارف خانگی بیشتر استفاده می شود. شرکت ترنج معمولا ضد زنگ های قوطی خود را در حجم های مختلف بسته بندی میکند تا مصارف مختلف بتوانند حق انتخاب داشته باشند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *