مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش اپوکسی زینک ریچ دوجزئی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید اپوکسی زینک ریچپخش انواع اپوکسی زینک ریچ
مرکز پخش اپوکسی زینک ریچ دوجزئی

نحوه تولید اپوکسی زینک ریچ

نحوه تولید اپوکسی زینک ریچ
آستری اپوکسی زینک ریچ عمدتاً بر پایه روی هاردنر پلی آمید و خود اپوکسی تولید می‌شود. به عبارت دیگر از ترکیب رزین اپوکسی، پودر روی و سخت‌کننده پلی آمید فرموله می شود.
با استفاده از این دو ماده و براساس میزان اختلاطی که غلظت مواد سازنده آن دارد، تولید کنندگان زینک ریچف محصولات خود را تولید می کنند. عمده فعالیت آن برای حفاظت از فولاد و همچنین سطوح فلزی در مقابل عوامل طبیعی و شیمیایی است.
پودر روی یا زینک به کار رفته در اپوکسی زینک ریچ ، به هرمیزان که استفاده شود غ تاثیر زیادی در کیفیت نهایی محصول و همچنین قیمت نهایی ان دارد.

به طور مثال مقدار زینک (روی) اگر ده درصد باشد و یا سی درصد باشد و یا شصت درصد و یا هفتاد یا حتی نود درصد باشد، کاربرد های بسیار متفاوتی به آستر اپوکسی زینک ریچ می دهند؛ به طور مثال برای آب و هوای تهران و کرج استفاده از اپوکسی زینک ریچ شصت تا هفتاد درصد برای ضد رطوبت و ضد زنگ نمودن اسکلت فلزی ساختمان، فلاشینگ نما و سایر آهن آلات ساختمان مناسب می باشد.

ولی برای مناطقی مثل پالایشگاه و پتروشیمی که ممکن است بخارات اسیدی در محیط باشد ، استفاده از ضد زنگ اپوکسی نود درصد به همراه سایر تمهیدات دیگر مورد نیاز می باشد.
این ماده پس از این که بر روی سطوح فلزی و فولادی پوشش داده شد، در مقابل رطوبت، آب، محیط های صنعتی، مواد شیمیایی و … قابلیت محافظتی دارد.

از اپوکسی زینک ریچ برای رنگ آمیزی سازه های فلزی در پالایشگاهها و پتروشیمی‌ها نیروگاه‌ها و در کل سطوح خارجی مخازن و لوله ها استفاده می شود همچنین در بدنه و عرشه کشتی ها در محیط های صنعتی و دریایی تاسیسات مربوط به فرآیندهای شیمیایی و تصفیه فاضلاب و سکوهای فراساحلی شاهد استفاده از اپوکسی زینک هستیم.

اپوکسی زینک ریچ با استفاده از حفاظت کاتدی از خورده شدن سطوح جلوگیری می کند. توصیه می شود که ضخامت فیلم خشک ۳۰ تا ۵۰ میکرون و زمان اجرای لایه بعدی حدود ۱۶ تا ۲۰ ساعت بعد باشد. اپوکسی زینک ریچ از نوع دو جزئی با فوم خاکستری است و عاری از هرگونه حلالهای کلردار یا بنزینی است.
اپوکسی زینک ریچ معمولاً در درجه در ۲۵ درجه سانتیگراد حدود ۲ ساعت زمان خشک شدن سطحی نیاز دارد. زمان خشک شدن کامل چیزی حدود ۱۶ ساعت و زمان سخت شدن چیزی حدود هفت روز است.

پخش انواع اپوکسی زینک ریچ

مرکز پخش اپوکسی زینک ریچ دوجزئی
شرکت ما پخش انواع اپوکسی زینک ریچ را در سطح استان و کشور را برعهده گرفته است. شما می توانید برای استفاده عمده و تکی محصولات سفارش خود را در سایت ترنج کالر ثبت فرمایید تا کارشناسان و مشاورین ما در اسرع وقت راهنمایی های لازم را به شما بدهند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *